English Latviešu Pусский
Register

Online kredītziņojumi

Tiešsaites kredītziņojumi 

Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas, jauna līguma parakstīšanas vai esošā maiņas vai tikai jaunas sadarbības uzsākšanas, nepieciešams pārliecināties par uzņēmuma uzticamību. Šādos gadījumos jāizmanto neatkarīgs informācijas avots. Labākais, kā to paveikt, ir izmantot Professional Partner sniegtās priekšrocības.

Brīdī, kad pieņemamais lēmums atkarīgs no pieejamās informācijas, vienkārši izmantojiet mūsu piedāvātās iespējas.  Galvenais mērķis ir risku minimizēšana. Tiešsaistes kredītziņojums ļauj saņemt uzņēmējdarbības informāciju par biznesa partneriem un to kredītvēsturi, detalizēti apskatīt uzņēmuma attiecības ar partneriem, meitasuzņēmumiem, filiālēm.

Kredītziņojumā iekļautie dati:

Pareizā brīdī sniegta, precīza un aktuāla informācija ir ārkārtīgi būtiska jebkura darba izpildē. Papildus tam, tā ir ārkārtīgi svarīga biznesa kontaktu nodibināšanas sākumposmā. Mūsu informācija palīdzēs izvēlēties uzticamus partnerus.

Informācija tāpat lieti noderēs uzņēmumam, kas plāno:

Professional Partner nodrošina kredītziņojumus par jebkuru uzņēmumu, kas darbojas jebkurāpasaules valstī. Aktuāla informācija tiek iegūta no oficiāliem avotiem, kuru novērtējums tiek veikts atbilstošo speciāli izstrādātai formulai. Precīzi un aktuāli dati tiek nodrošināti automātiski, dažu sekunžu laikā tieši būtiska lēmuma apspriešanas laikā.  Jebkuru jautājumu gadījumā par pakalpojumiem vērsieties mūsu birojā.