English Latviešu Pусский
Register

Offline kredītziņojumi

Starptautiskā tirdzniecības apjomā vērojams pastāvīgs un noturīgs pieaugums. Iespējams diskutēt par pieauguma tempu, tomēr nav šaubu par to, ka pasaule kļuvusi ievērojami "mazāka". Uzņēmējdarbības attiecību nodibināšanas periods un lēmuma pieņemšanas termiņš saistībā ar līgumslēgšanu parasti atkarīgs no filiāles, aģentūras vai meitas uzņēmuma klātbūtnes. Tomēr pastāv iespēja, ka brīdī, kad uzņēmējdarbības attiecības nonāk konfliktsituācijās, un pēkšņi nepieciešams noskaidrot, vai sadarbības uzņēmuma norēķinu konti nav slēgti, birojs vai pārstāvniecība nav likvidēta, vai pat nav pieņemts tiesas spriedums, informācijas un pat partnera atrašana nav iespējama.

Professional Partner aicina iegūt pilnvērtīgu kredītziņojumu, lai iegūtu skaidru un visaptverošu sadarbības iespēju ainu. Kredītvērtējums tāpat nepieciešams brīdī, kad paredzēts izsniegt pēcapmaksas akceptu vai uzsākt ilgtermiņa sadarbību, iespēju robežās samazinot visus riskus. Pakalpojums uzrāda uzņēmuma kredītvērtējumu, kas iegūts speciālista pārraudzībā. Mūsu speciālisti tāpat sniegs ieteikumus attiecībā uz kredītvērtējumu.

Visi dati tiek iegūti manuālā režīmā no maksimālā oficiālo avotu skaita, kā arī intervijās ar uzņēmumu, lai iegūtu papildu informāciju. Rezultātā tiek saņemts profesionāls kredītreitings un ieteiktais kredītlimits.

Pakalpojuma lietojums:

Professional Partner sniedz visaptverošākos un pilnīgākos kredītziņojumus.

Lai iegūtu aktuālo cenu pārskata versiju, lūdzam sazināties ar mums.

Vērsieties pēc papildus informācijas un nosacījumiem pa tālruni +371 67 745 545 vai e-pastu info@propartner.lv 

·