English Latviešu Pусский
Register

Kredītziņojumi

Informācijas svarīgums

Visi uzņēmējdarbības procesi noteikti ir atkarīgi no informācijas, kas nepieciešama, lai samazinātu lēmumu pieņemšanas un stratēģijas izstrādes risku. Informācijas pārvaldība ir kontroles galvenā funkcija lielākajā daļā uzņēmumu, jo īpaši lielos uzņēmumos un starptautiskajās korporācijās. Dažkārt ir ļoti svarīgi saņemt savlaicīgu, precīzu un būtisku informāciju.

Kredītziņojums var uzrādīt iespējamos riskus, kad uzsākat sadarbību ar uzņēmumu. Jums skaidri jāsaprot, ka pastāv iespējamība, ka jūsu partneris nespēs izpildīt savas saistības, un jūs nesaņemsiet maksājumu. Ar kredītziņojuma palīdzību jūs varat panākt risku minimizēšanu.

 

Kādu informāciju jūs atradīsiet kredītziņojumā?

Professional Partner SIA sniedz neatkarīgu kredītriska novērtējumu un labākos kredītziņojumus par jebkuru uzņēmumu, kas darbojas Baltijas valstu, Eiropas, NVS, Āzijas un Amerikas tirgū. Lai apskatītu visu to valstu, par kurām tiek sniegta informācija, sarakstu, noklikšķiniet ŠEIT.

Kad jums var būt nepieciešams kredītziņojums:

• Ja ir ieplānota preču piegāde uz kredīta un steidzami jānovērtē uzņēmuma kredītspēja;

• Veicot tirgus analīzi, jo ir svarīgi skaidri saprast konkurentu finansiālo stāvokli;

• Izvēloties biznesa partnerus;

• Ja vēlaties, lai jums būtu „salīdzinošais novērtējums”, jūs varat pasūtīt kredītziņojumu par sevi, tas ir ļoti svarīgs pirms sarunām ar ārvalstu partneriem.

Professional Partner ir gatavs sniegt pilnīgus un precīzus tiešsaistes kredītziņojumus ar visu uzņēmuma informāciju par pieprasīto uzņēmumu.

Izmantojot kredītziņojumus, jūs iegūstat sekojošas priekšrocības:

• Skaidru priekšstatu par jūsu biznesa partneri neatkarīgi no tā atrašanās vietas;

• Sadarbības iespēju analīzi;

• Spēcīgus argumentus, lai panāktu izdevīgāku darījumu.

 

Mēs piedāvājam īpašus nosacījumus tālākpārdevējiem.