English Latviešu Pусский
Register

Citi pakalpojumi

Mēs sniedzam konsultāciju par uzņēmumu dibināšanu, reorganizāciju un likvidāciju pakalpojumus Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Lietuvā, Polijā, ASV u.c. Reģistrāciju veic mūsu partneri konkrētajā valstī.

Uzņēmumu reģistrācija  Lietuvā, Krievijā, Igaunijā u.c.

Juridisko personu reģistrācija Lietuvā, Krievijā un citās valstīs pēc klienta izvēles - pakalpojums no A līdz Z. No sākotnējās konsultācijas līdz juridisko darbību īstenošanai saistībā ar uzņēmējdarbības atvēršanu ārvalsts teritorijā.

Korporatīvajiem klientiem piedāvājam izstrādāt:

Likvidācija

Likvidācija – saimniecisko vienību darbības izbeigšana. Tāpat kā jebkurā juridiskā procedūrā, likvidācijas gadījumā ir nepieciešama konsekventa kontrole visos tās īstenošanas posmos, kas ne vienmēr ir iespējama bez atbilstoša speciālista. Mēs esam gatavi kļūt par šādu ekspertu.

Jūsu organizācijas apvienošana vai reorganizācija ir svarīgs solis. Pieņemot lēmumu uzsākt vai reorganizēt savu uzņēmējdarbību, jums ir nepieciešama līdzsvarota pieeja. Tā kā sarežģītu jautājumu risinājums ir mūsu uzņēmuma galvenais uzdevums, mēs nodrošināsim Jums konsekventu juridisko atbalstu, atrodot sarežģītu jautājumu vienkāršus risinājumus.

Dokumentu plūsma

 Visām organizācijām jāievēro biroja dokumentu plūsmas standartus, kuri noteikti attiecīgo valstu tiesību aktos.

Mēs piedāvājam dokumentu plūsmas organizēšanas jūsu uzņēmumā veikšanu, nodrošinot atbilstību darba ar dokumentiem noteikumiem un procedūrām struktūrvienībās un to drošību.

Nepieciešama palīdzība? Palīdzība efektīvas vadības sistēmas, kā arī skaidras un efektīvas dokumentu plūsmas jūsu organizācijā izveidē? Ļaujiet mums palīdzēt jums.

Licences iegūšana

Baidieties no varbūtības tikt iesaistītiem sarežģītā licencēšanas procedūrā?

Atstājiet to mūsu speciālistu ziņā un neuztraucieties par rezultātu!

Certification

Declaration and certification of products, works and services in Russia and other countries.   

 Advice on certification is given in two ways: consulting organizations/ entrepreneurs on the certification procedure or performing all works on certification as an attorney.

In the first case consultation is limited  to " orientation " of the client, in which direction to go, what documents to issue , in which certification bodies is necessary to address.

The second way, the client is provided a comprehensive service for the passage of the whole certification procedure from the date of filing the form to the authority to the date of obtaining a certificate or Customs certificate.

The company's specialists will help you determine if you are interested in certification of products, works and services.

We have extensive experience in assisting our clients in entering foreign markets. Our approach is to combine market research and search for potential partners, with  practical issues of operation on the market.

Search for potential partners and establishment of business contacts.

Foreign companies often have difficulty in establishing a commercial presence in foreign markets. Difficulties arise when establishing business contacts, searching for a reliable partner and establishing and maintaining mutually beneficial cooperation.

Professional Partners OU offers a service for individual making of business contacts and potential partners. This offer enables customers to save time and money, and reduce potential risks. Thus it can be done without visiting foreign country.

We are experienced in organizing programs to establish business contacts and find partners for members of trade missions in Estonia and the CIS countries and members of collective trade exhibition.

Klientu atbalsts

Uzņēmumiem, kas ar mūsu palīdzību nolemj uzsākt uzņēmējdarbību ārvalstīs, ir nepieciešams uzticams partneris, kurš ir gatavs atbildēt uz visiem praktiskiem jautājumiem. Jūs esat laipni aicināti sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu jautājumos par Krievijas, Igaunijas vai citu tirgu, kā arī, lai saņemtu praktiskus padomus par operācijām.